přeskočit na menu

Věrnostní program pro stálé klienty a další slevy

Jazyková škola Březinka připravila pro své stálé klienty věrnostní program. Pokračuje-li student ve svém kurzu i v navazujícím semestru, získává slevu na nový kurz 150 Kč. Tato sleva pokračuje s každým dalším návazným kurzem. Studentovi je sleva přiznána, pokud se jedná o studium bez přestávky (nevztahuje se na letní semestr). Sleva zaniká při přerušení studia. Slevu lze získat i v případě, že student nepokračuje ve stejném jazyku, ale přihlásí se do kurzu jiného jazyka. Věrnostní cena se nevztahuje na již zlevněné kurzy jako jsou kurzy pro seniory a pro studenty. Vždy je možné uplatnit jeden typ slevy.

Přihlásí-li se jeden student v jednom semestru na více jazykových kurzů, je mu přiznána sleva na druhý a další kurz dohodou.

Jazyková škola Březinka připravila výrazně výhodné ceny kurzů pro seniory. Specializované kurzy pro seniory otevíráme za výrazně nižší kurzovné. Pokud se student senior přihlásí do běžného kurzu, získá slevu 15 %. Tato sleva se nekombinuje se slevou věrnostní a zůstává v konstantní výši.

Jazyková škola Březinka připravila výhodné ceny kurzů pro žáky ZŠ a studenty SŠ a VŠ. Specializované kurzy pro žáky ZŠ a studenty SŠ otevíráme za výrazně nižší kurzovné. Pokud se žák ZŠ nebo student SŠ a VŠ přihlásí do běžného kurzu, získá slevu 15 %. Tato sleva se nekombinuje se slevou věrnostní a zůstává v konstantní výši.

Jazyková škola Březinka nepravidelně nabízí některé kurzy nebo poslední volná místa v nenaplněných kurzech za zlevněné ceny. Přednostní informace a právo na využití mají naši přátelé na facebooku a naši stávající studenti. Sledujte naše aktuality nebo naši stránku na facebooku.


Zkoušky nanečisto

© Petr Husar – Zkoušky nanečisto | www.zkousky-nanecisto.cz | www.e-matematika.cz

Webdesign www.osklivy-sup.cz, kresby Josef Quis

TOPlist