přeskočit na menu

Proč se přihlásit na jazykové kurzy Jazykové školy Březinka

1. Učíte-li se doma, dříve nebo později Vám dojde chuť, nadšení, motivace a postupně věnujete přípravě méně a méně času. Velká výhoda přípravy v jazykových kurzech je efektivnější přinucení k učení. V Jazykové škole Březinka si jsme vědomi základní role motivačních faktorů. Společně s našimi lektory hledáme optimální cesty ke zvýšení vaší motivace. Zvýšení a udržení vaší motivace po celé období společné výuky je naším hlavním cílem. Jazyková výuka s Březinkou Vás bude bavit a přivede Vás k efektivnímu zvládnutí vybraného jazyka.

2. Jazyková škola Březinka si nad zlato a stříbro váží svých klientů, svých studentů. Našim klientům jsme ochotni činit vše, co jim na očích vidíme. Připravujeme kurzy podle Vašich ohlasů a potřeb. Reagujeme na Vaše podněty. Neustále kontrolujeme kvalitu výuky. Vybíráme nejlepší lektory.

3. Jazyková škola Březinka nemá mamutí cíle. Chce se soustředit na jazykové služby v rámci Prahy. Máme pobočky na Praze 5. Naším cílem není obsáhnout svými kurzy celou republiku. Každý kurz si zaslouží naši pečlivou péči, přípravu a následnou kontrolu. Snažíme se zvládat každý detail, co nejpružněji reagovat na potřeby doby a požadavky našich klientů.

4. Jazyková škola Březinka je Vám nablízku. Nablízku v zeměpisném smyslu, učebny na Praze 5 (u Anděla) jsou snadno dostupné pro všechny Pražany i obyvatele okolních obcí a městeček. A nablízku i v přeneseném smyslu. Jsme po celý průběh jednotlivých semestrů s Vámi, nemusíte se obávat či stydět vznášet k nám své dotazy, problémy, nejasnosti. V každém okamžiku semestru jsme připraveni řešit s Vámi případné problémy.

5. Jazyková škola Březinka je Váš přítel. Vzhledem k naší velikosti a našemu zaměření známe všechny lektory a všechny své klienty. Lektoři vytváří příjemné a přátelské klima ve svých výukách a my se snažíme o přátelské klima v rámci celé Jazykové školy. Chceme být jazykovou školou, do které budete rádi chodit a kam se budete rádi vracet. Můžeme být přáteli i na facebooku.

6. Jazyková škola Březinka Vás neopustí. Nejsme jazyková škola, která otevře jen začátečníky a pak své klienty nechá jít po svém. Ke každému kurzu nabízíme kurzy navazující. Ve všech jazycích se snažíme otevřít kurzy pro mírně pokročilé, pro středně pokročilé, pro pokročilé, dále pak různé konverzace, profesně či oborově zaměřené kurzy, individuální výuky.

7. Neustále zdokonalujeme a doplňujeme tým lektorů. Společně se snažíme neustále vylepšovat koncepci kurzů. Scházíme se k didaktickým konzultacím. Připravujeme interní materiály zaměřené k efektivním vyučovacím metodám. Lákáme do svých řad kreativní jazykáře. Snažíme se navzájem obohacovat a přebírat od sebe úspěšné pedagogické postupy a metody.

8. Vážíme si svých stávajících klientů, a proto věrným klientům nabízíme kurzovné se slevou. Speciální slevy máme pro žáky ZŠ, studenty SŠ a VŠ a také pro seniory.


Zkoušky nanečisto

© Petr Husar – Zkoušky nanečisto | www.zkousky-nanecisto.cz | www.e-matematika.cz

Webdesign www.osklivy-sup.cz, kresby Josef Quis